DZIĘKUJEMY i DO WIDZENIA!

Zaczarowany Ogród po 8 latach funkcjonowania został w marcu 2020 zamknięty.

To było ciekawe 8 lat – pełne wyzwań ale i radości, jaka płynęła z patrzenia, jak „nasze” zaczarowanoogrodowe dzieci rosną i mądrzeją.

Dziękujemy za ten wspólny czas i mamy nadzieję, że dzięki naszym zajęciom mogliście odkryć talenty, pasje i mocne strony swoich dzieci.

Nie mamy niestety dostępu do swojej skrzynki mailowej, telefon jest również raczej wyłączony. Jeśli potrzebujecie się z nami skontaktować – prosimy piszcie na facebooku!

WARSZTATY

Prowadzimy nadal warsztaty dla grup szkolnych, przedszkolnych (w placówkach jak również podczas imprez plenerowych). Powstałe podczas warsztatów prace są doskonałym upominkiem dla Rodziców, Dziadków z okazji ich uroczystości lub świąt, a także miłą pamiątką dla samego dziecka. Warsztaty mogą się odbywać w dowolnej uzgodnionej lokalizacji. Szczegółowe oferty warsztatowe  możemy wysłać – w tym celu prosimy o kontakt przez facebooka.
Dzieci przedszkolne i szkolne zapraszamy na:

Warsztaty mydełkowe – tworzenia mydełek glicerynowych – każdy uczestnik przygotowuje samodzielnie dwa mydełka wybierając kształty, kompozycję kolorystyczną i zapachy. Gotowe mydełka są osobno pakowane (z odpowiednią etykietą/dedykacją).

Warsztaty ceramiczne – w zależności od wieku dzieci warsztaty mogą być jedno lub dwustopniowe – dzieci lepią z gliny i wypalone prace są po 5-10 dniach dostarczane. Na kolejnym spotkaniu mogą zostać przez dzieci pomalowane profesjonalnymi szkliwami i powtórnie wypalone. Powstają u nas między innymi: magnesy na lodówki, lusterka w ramkach, świeczniki- lampiony, anioły, baranki, mydelniczki, miseczki-paterki.

Warsztaty piernikowe – słuchanie historii pierników, poznawanie i wąchanie przypraw korzennych i próbowanie sił przy ucieraniu lukru w makutrze to wstęp do malowania pędzlem i ozdabiania posypkami pierników w niezliczonych kształtach. W czasie tych warsztatów powstają małe dzieła sztuki, a cała kawiarnia pachnie świętami – bo pierniki na wszystkie nasze warsztaty pieczemy sami z najlepszych składników i miodu z zaprzyjaźnionej pasieki. Ozdobione pierniki są po wyschnięciu pięknie pakowane.